Spotkanie organizacyjne przed Jubileuszem 65-lecia

—–24 stycznia 2015 r.

Czas szybko leci, więc jesteśmy już po pierwszej próbie Absolwentów.

Na wstępie chciałbym prosić wszystkich o zarezerwowanie sobie TERMINU JUBILEUSZU 19-20 CZERWCA !!! Jest to piątek i sobota. Dodatkowo prośba o możliwości prób w tygodniu poprzedzającym, czyli 15-18 czerwca.

Ustalone zostały kolejne dwie daty spotkania. 20 lutego (piątek) o godzinie 20.00 i 28 lutego (sobota) o godzinie 10.00. Próba 28 lutego jest „ruchoma”, ponieważ trzeba potwierdzić dostępność sali oraz możliwość akompaniatora. Przekazujcie informacje komu się da i niech przychodzi lub kontaktuje się ze mną:
Karol Mrzygłód – kom. 503 932 813 lub kontakt@bandoska.pl

—–16 stycznia 2015 r.

HEJ LUDZISKA – STARTUJEMY !!! JUBILEUSZ TUŻ, TUŻ 🙂
Zapraszam wszystkich, którzy byli REPREZENTACJĄ w latach 90. na pierwszą próbę kontrolną 🙂 Będziemy tworzyli grupę ABSOLWENTÓW.

Spotkanie w najbliższy piątek, tj. 23 stycznia br. o godzinie 20.00 na sali baletowej WDK w Rzeszowie.

Potwierdzajcie swoje przybycie lub nie, ale na pewno weźcie ze sobą strój do ćwiczeń – będzie się działo 🙂

Dajcie znać każdemu kto kiedykolwiek tańczył w ZPiT „BANDOSKA” i macie z nim kontakt.

—–29 września 2014 r.

Zapraszamy wszystkich byłych tancerzy ZPiT „BANDOSKA” (tych młodszych i tych starszych), którzy chcieliby wziąć udział w Jubileuszu. Data wydarzenia nie jest ostateczna i potwierdzona. Wiadomo, że będzie to CZERWIEC 2015 r. (choć i to nie jest pewne).

Spotkanie organizacyjne proponuję w najbliższą sobotę, tj. 4 października br. w Klubie Turkus w WDK, ul. Okrzei 7 o godzinie 10.00.

Wiem, że nie każdy posiada Facebook’a, więc proszę o przekazanie tej informacji każdemu kto wpadnie Wam do głowy. Wiem również, że nie każdy będzie mógł przybyć na spotkanie, więc proszę o prywatną wiadomość na mój profil (Karol Mrzygłód) lub maila: kontakt@bandoska.pl.

Zapraszamy do polubienia naszego FANPAGE’a oraz odwiedzenia strony internetowej bandoska.pl, na której będą ogłaszane kolejne spotkania oraz informacje dotyczące działalności Zespołu.

Do zobaczenia wkrótce !

 

65_lat

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x