BANDOSKA T@ŃCZY RZESZÓW

Projekt Urzędu Miasta

BANDOSKA T@ŃCZY RZESZÓW to nowy projekt realizowany przez nasz Zespół. Zadanie jest dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Rzeszów. Stanowi kontynuację zeszłorocznego projektu pn. „Bandoska z Rzeszowa” (https://www.bandoska.pl/wydawnictwa/bandoska-z-rzeszowa.html) oraz odpowiedź na projekt pn. „Rzeszów t@ńczy Bandoskę” (https://www.bandoska.pl/wydarzenia/warsztaty-rzeszow-tanczy-bandoske.html), w ramach którego prowadziliśmy warsztaty taneczne dla mieszkańców Rzeszowa.

Miasto Rzeszów

W tegorocznym zadaniu Bandoska zatańczy w 10 najatrakcyjniejszych miejscach Miasta swój reprezentacyjny układ tańców rzeszowskich. Zatańczyliśmy już na Tarasie Hotelu Rzeszów, a nawet na Moście im. Tadeusza Mazowieckiego! Przed nami jeszcze kilka dni nagraniowych m.in. w samym sercu Miasta – Rynku Rzeszowskim. Warto wspomnieć, że w nagraniach weźmie udział także Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek.

Już wkrótce pokażemy efekty tej wielogodzinnej pracy, a także w Rynku Rzeszowskim pojawi się czasowa atrakcja turystyczna przygotowana przez nas, a z nią specjalny Konkurs, ale to na razie niespodzianka!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu Zespołu FB https://pl-pl.facebook.com/zpitbandoska/

kultura w rzeszowie
Zobacz także:

5 1 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x